Výstava Svět papírových modelů

Výstava Svět papírových modelů Vás provede zmenšeným papírovým královstvím, které vytvářejí šikovné ruce modelářů ze skupiny Minimodel a jejich přátel. Členové této skupiny modely nejenže staví, ale především i sami vytvářejí. Na výstavě můžete vidět nepřeberné množství realistických modelů techniky v měřítku 1:100 včetně modelů, u kterých lze nahlédnout i do interiéru! A jde o vozidla a stroje z nejrůznějších oborů lidské činnosti, ať už to je hasičská a vojenská technika, stavební stroje, nákladní auta, autobusy a mnoho dalšího včetně letecké techniky. Záběr výstavy je ale mnohem širší. Ke zhlédnutí jsou i diorámata tvořená modely této techniky, městská zástavba v měřítku 1:300, či modely stavebních památek jako např. stavební vývoj hradu napříč staletími a ještě mnohé další.