Výstava Pod cizím nebem

Srdečně Vás zveme na putovní panelovou výstavu Pod cizím nebem, která na následující měsíc zavítá do našeho muzea.

Tématem výstavy jsou obyvatelé Litvy v sovětských lágrech a jejich nucené deportace v letech 1940–1958. Anotace a pozvánka na výstavu a její vernisáž je v příloze tohoto emailu.

Výstava bude v termínu 14. 6. – 17. 7. 2022 k vidění na prostranství mezi lodí chrámu sv. Mikuláše a budovami Oblastního muzea v Lounech.

Výstavu slavnostně zahájí 14. 6. 2022 v 11.00 hod. velvyslanec Litevské republiky v ČR J.E. p. Laimonas Talat-Kelpša a hejtman Ústeckého kraje Ing. Jan Schiller. Upozorňujeme na netradiční čas vernisáže výstavy!

Výstava bude přístupná zdarma v návštěvních hodinách Oblastního muzea v Lounech.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dokumenty ke stažení: