Exkurze - ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ ZNÁMÉ I NEZNÁMÉ

Sobota 21. června 2014

Pojeďte s námi na celodenní výlet do přírody. Podíváte se i na místa, o kterých jste třeba nevěděli. Putovat budeme po tzv. Milešovském středohoří (lounská část). Jste srdečně zváni.

Doporučené vybavení: turistické oblečení a obuv, jídlo, pití, pláštěnka, reflexní vesta.

Poplatek za exkurzi: 130 Kč. Závazné přihlášky se zálohou 50 Kč se zaznamenávají v pokladně muzea (kapacita 55 míst) do 20. června. Předběžně je možné se přihlásit přes email macova@muzeumlouny.cz nebo na tel. č. 415 652 456.

Odjezd: v 9 hodin ze zastávky MHD Osvoboditelů. (naproti Bille).
Návrat do Loun kolem 17 h.

Trasa: Louny, Písečný vrch, Chraberce, Podsedice, Třebenice, Boreč, Hnojnice, Louny

Program: exkurze do přírody, povídání o rostlinách, kamenech a ochraně přírody, setkání s bačou a jeho stádem, návštěva lomů, exkurze a výklad k těžbě českých granátů, čas na oběd, možnost návštěvy muzea, povídání o chráněných lokalitách a jejich významu…

Akce se koná za každého počasí.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 415 652 456 nebo na emailu: macova@muzeumlouny.cz, botanik@muzeumlouny.cz

Dokumenty ke stažení: