130 LET VESLAŘSKÉHO KLUBU OHŘE

Na výstavě Veslařského klubu Ohře se návštěvník seznámí s bohatou historií jednoho z nejstarších klubů v Čechách. Během jeho dlouhé činnosti se střídala období úspěchů a krizí. Přestože je klub v celonárodním měřítku poměrně malý, dokázali jeho členové dosáhnout řady úspěchů. Získali velký počet titulů mistra republiky, účastní se mistrovství Evropy a světa a  dokonce obdrželi i titul mistra světa.

V průběhu výstavy proběhne i řada doprovodných akcí. Dne 15. října, v den otevření výstavy, bude od 12.00 zájemcům zpřístupněna loděnice a návštěvníci si budou moci vyzkoušet i jízdu na trenažeru. V listopadu se uskuteční přednáška k historii klubu a jste též zváni na halový triatlon, který již tradičně uspořádá VK Ohře.