ZEMĚ JE ZE MĚ

EC Dymnivka při DDM Postoloprty ve spolupráci s Městem Louny, Oblastním muzeem v Lounech a OA a SOŠ G.F.Fajtla
vás srdečně zve na osvětovou akci
„Země je ze mě“
kterou pořádáme u příležitosti oslav
Světového Dne Země
v pátek 20.4.2018 v budově Oblastního muzea v Lounech
akce je určena žákům I. st. ZŠ

Program pro jednu třídu je celkem 60ti minutový:
 (10 minut společný úvod  a organizace, rozdělení dětí do skupin
  40 minut samostatná práce skupin dětí na jednotlivých stanovištích
  10 minut společný závěr, vyhodnocení  a společné bubnování)

Témata:
Studenti si na jednotlivých stanovištních připraví pro skupiny žáků hravé dovednostní úkoly Společně připravili pro skupiny žáků hravé dovednostní úkoly zaměřené především na odpady a obaly  (např. stanoviště odpadové zajímavosti a rekordy, život a smrt elektrozařízení a co dál,  mobily a co je za nimi, proč síťovku, živý tkalcovský stav apod.)

Forma:
Pohybové hry, výtvarná činnost, hudební činnost, paměťová a hmatové hry, verbální cvičení.
Disciplíny na jednotlivých stanovištích budou vždy přizpůsobeny věku dětí, kterým se budou věnovat studenti OA a SOŠ G.F. Fajtla pod vedením ing. Miluše Novákové, pracovníci Muzea
a pracovníci EC Dymnivka.

Časový harmonogram:
První kolektiv (jedna třída – max. 35dětí – pokud jsou kolektivy malé je možné je sloučit do počtu 35ti dětí)

začátek v 8:00, další kolektivy potom ve dvacetiminutových intervalech:
8:00, 8:20, 8:40,  9:00, 9: 20, 9:40, 10: 00, 10:20, 10:40,  11:00, 11:20, 11:40
Přihlašovat se můžete telefonicky nebo e-mailem: 777256187, eko.dymnivka@seznam.cz
Přihlášky: do naplnění kapacity