ZA POKLADY ÚSTECKÉHO KRAJE ANEB ZÁHADA ZMIZELÉHO EXPONÁTU

So 23. 9. 10.00 – 17.00

Netradiční prohlídky památkových objektů Ústeckého kraje ve stylu Živých obrazů pod názvem „Za poklady Ústeckého kraje  aneb záhada zmizelého exponátu“
Z lounského muzea záhadně zmizel vzácný exponát vlastně poklad. Bezpečnostní systémy nic nezaznamenaly. Záhada zdánlivě nevysvětlitelná. Je povolán slavný český detektiv spolu se svým asistentem, aby záhadu vyřešil  a vzácný exponát nalezl. Podaří se mu to? Navštivte v sobotu 23.září  muzeum v Lounech s staňte se přímými svědky vyšetřování.
Zábavný, lehce detektivní příběh se odehraje  formou prohlídky každou půlhodinu v prostorách muzea od 10 do 17 hodin. Příběh v provedení profesionálních herců divadla „Bída“ v režii Petra Baťka  jistě pobaví malé i velké. Produkce Agentura Modua s.r.o. Vstupné: plné – 60,- Kč, zlevněné – 30,- Kč, rodinné – 120,- Kč.