Doprovodný program k Letnímu lounskému vábení

Sobota 12.8. mezi 9. a 19. hodinou bude muzeum otevřeno nejen pro návštěvníky LLV.
Ve výstavních prostorech proběhne „Letní provětrání šatníků a dětských pokojíčků“.

Avizovaný plán, že výtěžkem akce podpoříme Městskou pečovatelskou službu s denním stacionářem v Lounech, bohužel narazil na administrativní překážky. Proto bude celá akce zcela zdarma. Do muzea přineste nepotřebné kabelky nebo hračky a vyberte si jiné. Případně se přijďte, bez jakýchkoliv povinností, jen podívat a vybrat si, co se vám líbí. Své nové hračky jednoduše odnesete v nové kabelce ;-)

Věci k výměně můžete nechávat v pokladně muzea do 11.8. Vlastní výměna proběhne v sobotu 12.8.

Prostředí gotického sklepa nabídne příjemné osvěžení při sledování filmů na motivy knih Eduarda Štorcha.

Ve 13 hodin promítneme „Osadu Havranů“, v 15:30 „Na Velké řece“. Vstup na oba filmy je zdarma.

Každý návštěvník promítání obdrží volnou vstupenku do výstav a expozic. Tu je nutné při vstupu předložit na pokladně muzea. Volné vstupenky lze uplatnit do 31.8.  2017.